خانه

Changzhou Yuhang Auto Accessary Co., Ltd.

نمایه شرکت

ما به عنوان تولیدکننده نمای داخلی خودرو ، از مزایای خوبی در کفپوش سقف خودرو ، محافظت از میله برخوردار هستیم. ما همیشه شهرت و کیفیت را در درجه اول قرار می دهیم.

 

 

 

Changzhou Yuhang Auto Accessary Co. ، Ltd یک تولید کننده حرفه ای متخصص در زمینه توسعه سقف اتومبیل و سقف اتومبیل است. این شرکت در سال 2009 تاسیس شده است. این شرکت در ساحل زیبا و غنی جنوب رودخانه یانگ تسه ، شهر معروف واقع شده است از بخشهای بخار و اصطکاک ملی ، و شهر باستانی Mencius ، شهر باستانی تاریخ و فرهنگ.

 

در حال حاضر ، مساحت کارخانه 6000 متر مربع مساحت دارد ، کارگاه تولیدی 12 هزار متر مربع است و دارای تعداد زیادی متخصص حرفه ای در زمینه طراحی و ساخت و همچنین تجهیزات پیشرفته تولید حرفه ای است. این شرکت دارای یک تکنولوژی قوی و بالغ تیم تحقیق و توسعه ، و در زمینه ساخت قفسه چمدان اتومبیل جایی دارد.مردم قایق های بارانی یک سری محصولات رکاب چمدان های سطح بالا تولید کرده اند.

 

با تصمیم گیری علمی و مدیریت درجه یک ، شرکت Yuhang به مزایای پرسنل فنی و عملیات سرمایه ای ، افزایش مداوم مقیاس تولید و افزایش سطح تجهیزات ، کمک می کند. این تجهیزات پیشرفته تولید را در آلمان ، کره و صنایع دیگر به طور متوالی ، و یک جهش ثابت در مفهوم طراحی و کیفیت محصول.شرکت Raining اکنون استانداردهای تست گواهینامه TS16949 و IS09001 را بر اساس کیفیت محصول و خدمات با کیفیت و همکاری با چندین تولید کننده مشهور خودرو در چین به تصویب رسانده است. در سال 2016 ، این شرکت به دو درجه تامین کننده لوازم یدکی خودرو کارخانه معروف ماشین سازی گروه خودرو تبدیل شد. در کشورهای خارجی

 

 

یوهانگ متعهد به توسعه مستقل محصولات جدید مانند تزئینات سقف اتومبیل و افزایش مداوم رقابت شرکت ها است.با ظاهر ظریف و مختصر ، کیفیت قوی و پایدار ،

 

شرکت یوهانگ ، آموزشی ویبولیتین محصولات بارگیری خودروی برتر خود را تولید و تولید کرده و مورد ستایش گروه و مشتریان داخلی و خارجی قرار گرفته است.

 

شرکت Yuhang با قدرت کیفیت بسیار آشنا است.در چند سال گذشته ، این شرکت با شرکت های معروف داخلی ، ییتیان ، گووتای ، ییلان و فنیا رابطه همکاری دوستانه و طولانی مدت برقرار کرده است.این شرکت همچنین یک منبع پشتیبان از برخی کارخانه های ماشین سازی داخلی است و به یک شریک همکاری در کارخانه جدید گروه خودروهای انرژی تبدیل شده است.

 

"جزر و مد در آسمان افزایش می یابد و یانگ فانژنگ در آن زمان است."یوهانگ در حال راه اندازی ظاهری جدید است.در مواجهه با آینده ، کارکنان شرکت به پیشبرد هدف "مردم گرا ، نوآوری مستقل" ادامه خواهند داد ،

 

سرعت بخشیدن به سرعت توسعه ، در یکپارچه سازی توسعه ، در همکاری در قوی ، و به طور کامل سرعت بالا کیفیت بالا.شرکت Yuhang در صنعت تغییر خودرو به یک رهبر شغلی تبدیل شده است و پیشرفت چشمگیری داشته است.

 

 

چین Changzhou Yuhang Auto Accessary Co., Ltd. نمایه شرکت 0

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

ما در سال 2009 تاسیس شده ایم ، مساحت 6000 متر مربع را پوشش می دهد.

ما تحقیق و توسعه داریم ، که می تواند محصولات را طبق درخواست سفارشی تولید کند.

حجم تجارت ما سالانه بیش از 5 میلیون است.

 

چین Changzhou Yuhang Auto Accessary Co., Ltd. نمایه شرکت 0

Changzhou Yuhang Auto Accessary Co., Ltd. Changzhou Yuhang Auto Accessary Co., Ltd.
1 2
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : TATA.MEILA

تعداد کارمندان : 120~200

فروش سالانه : 3M-5M

سال تاسیس : 2015

صادرات کامپیوتر : 60% - 70%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Changzhou Yuhang Auto Accessary Co., Ltd. گواهینامه ها چین Changzhou Yuhang Auto Accessary Co., Ltd. گواهینامه ها